Nowy system pracy dostosowany do sytuacji spowodowanej koronawirusem

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z zagrożeniem powodowanym koronawirusem dostosowaliśmy nasz system pracy tak, aby minimalizować narażenie naszych Pracowników oraz partnerów biznesowych. Poczyniliśmy szereg zabiegów organizacyjnych, aby w sposób bezpieczny utrzymać jak najlepszą zdolność operacyjną.

Informujemy, że nasi Pracownicy nie będą w najbliższych tygodniach uczestniczyć w bezpośrednich spotkaniach biznesowych. Są jednak do Państwa dyspozycji w kontaktach z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. Zachęcamy do korzystania z możliwości wideo-połączeń i telekonferencji w miejsce potrzebnych spotkań.

Robimy wszystko, aby zapewnić terminową realizację Państwa zamówień, ale z uwagi na wprowadzane przez rządy poszczególnych krajów ograniczenia, spodziewamy się utrudnień powodowanych występującą siłą wyższą. Szczegółowe informacje posiadają Państwa opiekunowie.

Zachęcamy do składania zamówień oraz pozyskiwania potrzebnych informacji z wykorzystaniem portalu obsługi Klienta jaki uruchomiliśmy niedawno na naszej stronie internetowej. Stopniowo uruchamiane funkcjonalności portalu pozwolą Państwu usprawnić współpracę z nami.

Rejestracja na portalu możliwa pod linkiem>>

 • JM elektronik sp. z o.o.

  ul. Karolinki 58
  44-100 Gliwice

  tel. 32 339 69 01
  e-mail: ems@jm.pl • Zapisz się do newslettera

 • Zakład produkcyjny

  ul. ELZAB 1 (dawniej Kruczkowskiego 39)
  41-813 Zabrze
  Polska

Script logo