Aktualności

wróć do Aktualności

Zapraszamy 26.10 na Evertiq EXPO do Warszawy

29 września 2023

JM elektronik po raz kolejny weźmie udział w wystawie Evertiq Expo, która gromadzi największych polskich dystrybutorów elektroniki i automatyki przemysłowej, kontraktowych producentów elektroniki oraz dostawców technologii wykorzystywanych w EMS. Targi Evertiq Expo cieszą się już wieloletnią tradycją i gromadzą tłumnie Klientów z całej Polski.

Wzorem ubiegłych lat wydarzenie odbędzie się w centrum biznesowym znajdującym się na stadionie PGE Narodowy (al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa) w dniu 26.10.2023 r. w Warszawie. 

Przedstawicieli JM elektronik będą mogli Państwo spotkać przy stoisku nr 12, gdzie będą czekali na Państwa nasi specjaliści od usług produkcji kontraktowej elektroniki EMS, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, a także podzielą się informacjami o najnowszych inwestycjach zrealizowanych w naszym zakładzie produkcyjnym.

Celem uczestnictwa wymagana jest rejestracja pod linkiem>>

Tradycyjnie osobom, które będą uprzejme pod adresem targi[at]jm.pl zaanonsować planowane przybycie na wystawę, zrewanżujemy się gadżetami firmowymi. Do zobaczenia na stoisku nr 12 już 26.10.2023!