Aktualności

wróć do Aktualności

JM elektronik laureatem Diamentów Forbesa 2024

14 listopada 2023

Z radością informujemy, że kolejny raz z rzędu otrzymaliśmy prestiżową nagrodę przyznawaną przez międzynarodowy dwutygodnik Forbes. Diamenty Forbesa przyznawane są najbardziej dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom wg rankingu wywiadowni Dun & Bradstreet Poland.

Forbes to międzynarodowy dwutygodnik opisujący m.in. najważniejsze wydarzenia gospodarcze i wydarzenia biznesowe. Jest kierowany przede wszystkim do menedżerów, biznesmenów i inwestorów. Polska edycja pisma ukazuje się od grudnia 2004 roku.

Dun & Bradstreet na podstawie wyceny spółek z lat 2018-2022 tworzy listę najlepiej ocenionych przedsiębiorstw. O pozycji w rankingu decyduje m.in. wynik finansowy, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Wyróżnienie w rankingu Diamentów Forbesa postrzegamy jako potwierdzenie naszej wiarygodności. W niepewnych czasach, w których w ciągu zaledwie kilku lat zmagaliśmy się ze światową pandemią, a następnie wojną na Ukrainie i kryzysem energetycznym, współpraca ze stabilnym i przewidywalnym partnerem ma szczególną wartość, którą oferujemy naszym klientom.