Aktualności

wróć do Aktualności

We work and win together z Klubem Ewo Gim!

28 kwietnia 2023

Gimnastyka sportowa to jedna z najpiękniejszych i najbardziej elitarnych dyscyplin olimpijskich. To jedyna dziedzina tak harmonijnie rozwijająca całe ciało, która łączy ze sobą elegancję, prestiż, energię i adrenalinę.

Codzienne dążenie do perfekcji, fair play i ELASTYCZNOŚĆ to nie tylko wytyczne istotne w tej dziedzinie sportu, ale również kierunkowskazy, jakimi chcemy się kierować w działaniach biznesowych JM elektronik. Miło nam więc poinformować, że postanowiliśmy wesprzeć Klub Sportowy „Ewo Gim AZS AWF” Katowice, który w każdej kategorii wiekowej dominuje na polskiej scenie gimnastycznej. Od kilku lat na szyje ich zawodników, regularnie trafiają Medale Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Ligi Gimnastycznej.

Klub Sportowy „Ewo Gim AZS AWF” Katowice to profesjonalna kadra trenerska, sala wyposażona w specjalistyczny sprzęt oraz innowacyjne i ciekawe treningi prowadzone w przyjaznej atmosferze, które gwarantują sukces – nie tylko sportowy.

22 i 23 kwietnia w Nysie odbyła się XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, w której brały udział zawodniczki z „Ewo Gim AZS AWF” Katowice.

Kolejny raz, gimnastyczki zachwycały swoimi umiejętnościami i pięknymi figurami, zdobywając I i II miejsce w wieloboju gimnastycznym. Jesteśmy dumni, że wśród zawodników znajdują się również dzieci pracowników JM elektronik.

Jak skaczą nasze gimnastyczki? Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z tego wspaniałego widowiska:

Jednak nie tylko sukcesy klubu zachęciły nas do wsparcia działań „Ewo Gim AZS AWF”. Klub nie tylko wspiera lokalną społeczność, ale również niesie pomoc Ukrainie. Gdy wybuchła wojna, w klubie swą bezpieczną przystań znalazły gimnastyczki wraz ze swoimi trenerami, właśnie z Ukrainy. Dzięki temu, mogły dalej rozwijać swoje pasje i talenty.

„We work and win together” zobowiązuje, więc wspieramy program budowy polskiej kadry olimpijskiej w gimnastyce sportowej.

Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za dalsze sukcesy naszych zawodników!