Aktualności

wróć do Aktualności

Evertiq Expo 2021 w Lund za nami

9 grudnia 2021

25.11.2021 w szedzkim mieście Lund, w którym siedziby mają liczne i światowe firmy technologiczne, a także dobrze prosperujące start-upy, miała miejsce wystawa Evertiq Expo 2021. Wystawa odbyła się w parku badawczym Medicon Village, w którym w przeszłości siedzibę i laboratoria miała między innymi firma AstraZeneca.

Wystawa Evertiq Expo organizowana jest cyklicznie przez wywodzący się ze Szwecji specjalistyczny portal branży elektronicznej www.evertiq.pl w formie jednodniowych, niezwykle intensywnych targów w formule top&table.

Do tej pory odbywała się w takich miastach jak Lund, Tampere, Helsnki, Berlin, ale również w Polsce: w Warszawie i Krakowie. Tegoroczna impreza była ostatnią w Lundzie, ponieważ w 2022 roku Evertiq Expo odbędzie się w Malmö.

W Lund na wystawie Evertiq Expo po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, była obecna także nasza firma, gdzie promowaliśmy nasze usługi EMS. Za wszystkie odwiedziny na stoisku dziękujemy i życzymy powodzenia w biznesie w nadchodzącym Nowym Roku.

Zapraszamy na wystawy Evertiq Expo 2022 do Warszawy i Krakowa, gdzie będziemy mogli spotkać się twarzą w twarz na naszym stoisku.

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma zdjęciami z wystawy w Lund.