Aktualności

wróć do Aktualności

Zapraszamy na TEK.day do Gdańska w dniu 15.09.2023

30 sierpnia 2023

Jednodniowa wystawa profesjonalistów TEK.day z sukcesem wdarła się na salony branży elektronicznej. Trzecia edycja odbywa się po raz pierwszy w Gdańsku. Wystawa odbędzie w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo (Gdańsk, ul. Żaglowa 11); przedstawiciele JM elektronik będą czekać na Państwa na stoisku nr 34.

Produkcja kontraktowa elektroniki realizowana jest przez JM elektronik w Zakładzie Produkcyjnym w Zabrzu. Nie trzeba jednak podróżować aż z Gdańska na Śląsk, aby uzyskać odpowiedzi na pytania odnośnie zakresu realizowanych usług, parku maszynowego czy zdobytych kompetencji. Wystarczy przyjść na stoisko 34, gdzie do Państwa dyspozycji będzie nasz inżynier.

Wystawa wymaga rejestracji gości pod adresem e-mail. W zamian za podzielenie się danymi osobowymi Organizator TEK.day zapewni Państwu posiłek, który z pewnością doda zwiedzającym tak potrzebnej w intensywnym dniu biznesowych spotkań, energii. Dodatkowo, osobom, które anonsują zamiar przybycia na stoisko JM elektronik pod adresem targi[at]jm.pl zrewanżujemy się upominkiem firmowym.