Aktualności

wróć do Aktualności

Zapraszamy na Evertiq EXPO do Warszawy w dniu 27.10.2022

13 października 2022

Firma JM elektronik po raz kolejny wystąpi na wystawie Evertiq Expo, która gromadzi największych polskich dystrybutorów elektroniki i automatyki przemysłowej, kontraktowych producentów elektroniki oraz dostawców technologii wykorzystywanych w EMS. Targi Evertiq Expo cieszą się już wieloletnią tradycją i gromadzą tłumnie Klientów z całej Polski.

Wzorem ubiegłych lat wydarzenie odbędzie się w centrum biznesowym znajdującym się na stadionie PGE Narodowy (al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa) w dniu 27.10.2022 w Warszawie. 

Przedstawicieli JM elektronik będą mogli Państwo spotkać przy stoisku nr 1, gdzie będą czekali na Państwa nasi specjaliści od usług produkcji kontraktowej elektroniki EMS – odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, a także podzielą się informacjami o najnowszych inwestycjach zrealizowanych w naszym zakładzie produkcyjnym.

Osobom, które będą uprzejme pod adresem targi[at]jm.pl zaanonsować planowane przybycie na wystawę zrewanżujemy się tradycyjnie atrakcyjnymi gadżetami firmowymi. Zapraszamy na stoisko nr 1 już 27.10.2022!