Montaż pakietów

Specjalizujemy się w montażu pakietów elektroniki. Bazujemy na dwóch podstawowych sposobach montowania podzespołów na płytce obwodu drukowanego. Stosujemy montaż powierzchniowy SMT z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów SMD oraz montaż przewlekany THT z użyciem fali, fali selektywnej bądź ręcznie. W zależności od przewidywanego nakładu i złożoności prac stosujemy jedną z tych metod mając na uwadze przede wszystkim sprawność, jakość, efektywność kosztową przygotowanych rozwiązań.

 

Realizując prace stosujemy zawsze najwyższe standardy opierając się na odpowiednich normach (w szczególności na normie IPC-A610 oraz na innych wytycznych do prowadzenia procesów technologicznych w elektronice). Nie do przecenienia jest również doświadczenie naszego zespołu inżynierów. Procesy montażowe podlegają starannej kontroli jakości, których plany są projektowane dla każdego z wyrobów z uwzględnieniem jego specyfiki. 

 

W całym procesie zapewniamy traceability materiałów oraz poszczególnych pakietów, dbamy o optymalne warunki ich prowadzenia dzięki wdrożeniu metod lean manufacturing, 5S, zapewnienia bezpieczeństwa elektrostatycznego (strefy ochrony ESD), zapewnienia bezpieczeństwa MSD.

 

Pobierz dokumenty potrzebne do kompletnej wyceny usługi EMS i skontaktuj się z nami ems@jm.pl

 • JM elektronik sp. z o.o.

  ul. Karolinki 58
  44-100 Gliwice

  tel. 32 339 69 01
  e-mail: ems@jm.pl • Zapisz się do newslettera

 • Zakład produkcyjny

  ul. ELZAB 1 (dawniej Kruczkowskiego 39)
  41-813 Zabrze
  Polska

Script logo