Zapraszamy na stoisko nr 81 podczas Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości 24.10.2019

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, JM elektronik prowadzi rekrutację ciągłą na wybrane stanowiska. Aktualnie poszukujemy kandydatów na Technologów oraz Monterów elektroniki do naszego Zakładu Produkcyjnego w Zabrzu.

Już w najbliższy czwartek, 24.10 odbędzie się 13 edycja Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali ,,Nowa” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej.


Dołącz do naszego Zespołu.

Na stanowisko Inżyniera Procesu/Technologa, szukamy osoby, która obejmie nadzór technologiczny nad przebiegiem procesu produkcji kontraktowej elektroniki. Będziesz miał kontakt z najnowocześniejszymi na rynku maszynami do automatycznej produkcji elektroniki w technologii SMT i robotami, będziesz miał realny wpływ na projekty produkcyjne realizowane w JM elektronik dla najlepszych marek w Polsce, nauczysz się wiodących na świecie standardów zarządzania jakością.

 

Szukamy również Montażystek i Monterów Urządzeń Elektronicznych w naszym Zakładzie Produkcyjnym w Zabrzu. Oferujemy pracę w dobrej atmosferze, bardzo dobrych warunkach w jakich powstaje elektronika, w przewidywalnych godzinach pracy, z szeregiem benefitów i perspektywą rozwoju.

 

Chcesz się z nami spotkać? Napisz do nas na kariera@jm.pl

Giełda Pracodawcy i przedsiębiorczości 2019

 • JM elektronik sp. z o.o.

  ul. Karolinki 58
  44-100 Gliwice

  tel. 32 339 69 01
  e-mail: ems@jm.pl • Zapisz się do newslettera

 • Zakład produkcyjny

  ul. ELZAB 1 (dawniej Kruczkowskiego 39)
  41-813 Zabrze
  Polska

Script logo