Zapraszamy na stoisko nr 36 podczas Evertiq Expo 2019 w Warszawie 16.05.2019

W czwartek 16 maja Stadion Narodowy w Warszawie będzie areną, na której odbędzie się wystawa Evertiq Expo, będąca jednym z najważniejszych wydarzeń branży elektronicznej w Polsce. Organizatorem wystawy jest portal Evertiq (www.evertiq.pl)

 

Podczas tegorocznej wystawy specjaliści z JM elektronik będą na Państwa czekali na stoisku nr 36. 

 

Wystawa będzie doskonałą okazją dla Klientów JM elektronik aby pozyskać bezpośrednie informacje o rozwoju usług EMS i parku maszynowego naszej firmy.

 

Na stoisku firmy JM elektronik będzie można zapoznać się z komputerami panelowymi, jednopłytkowymi i zabudowanymi, tabletami  i dyskami przemsyłowymi SSD firm iEi, Aplex, Asus, Poindus, Innodisk.

 

Gościom wystawy chcemy zwrócić szczególną uwagę na tematykę wireless, czemu sprzyja oragnizacja jubileuszowej, V edycji szkoleń Wireless Day.

Na stoisku będzie można uzyskać bliższe szczegóły odnośnie planowanej agendy oraz zgłosić chęć uczestnictwa w tym szkoleniu, które odbędzie się w dniach 03-06 czerwca br. w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Szkolenia Wireless Day cieszą się dużą popularnością ze względu na poruszaną tematykę uwzględniającą najnowsze trendy i praktyczne rozwiązania, przydatne do zastosowania wprost w projektach.

Także tegoroczna edycja Wireless Day będzie zawierała szereg nowości. Oprócz dalszego przybliżania tematyki LPWAN (NB-IoT, LTE-Cat.M, LoRaWAN) nowym przedmiotem wykładów i ćwiczeń będą rozwiązania power solutions odnoszące się do zasilania układów IoT/LPWAN. W planie V edycji Wireless Day jest przybliżenie uczestnikom szkolenia opracowanego przez Microchip oprogramowania MiWi do budowy sieci kratownicowych.

Partnerami jubileuszowej edycji Wireless Day są firmy Microchip, Kerlink i Gemalto. Rejestracja zgłoszeń uczestników odywa się pod linkiem>>

 

Osoby planujące swoje przybycie na wystawę prosimy o anonsowanie pod adresem e-mail: targi@jm.pl Zrewanżujemy się okazjonalnym upominkiem, które przygotowujemy tradycyjnie dla Klientów i Sympatyków naszej firmy. 

 

Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 36! 

JM elektronik, Evertiq Expo 2019

 • JM elektronik sp. z o.o.

  ul. Karolinki 58
  44-100 Gliwice

  tel. 32 339 69 01
  e-mail: ems@jm.pl • Zapisz się do newslettera

 • Zakład produkcyjny

  ul. ELZAB 1 (dawniej Kruczkowskiego 39)
  41-813 Zabrze
  Polska

Script logo