Materiały do produkcji

Z uwagi na fakt, że równolegle do działalności produkcyjnej prowadzimy działalność dystrybucyjną podzespołów elektronicznych, to wyjątkowo dobrze radzimy sobie z dostawami podzespołów do produkcji.

 

Zapewniamy dostawy wszystkich elementów elektronicznych, mechanicznych, PCB. Obwody drukowane zamawiamy u wybranego z naszych poddostawców – wybieramy dostawcę najlepiej dopasowanego profilem możliwości technologicznych do skomplikowania obwodu. W szczególnych przypadkach prowadzimy również produkcję z materiałów powierzonych, ale uważamy, że ten model może być atrakcyjny jedynie do wyczerpania zapasów własnych Klienta.

 

Przestrzegamy ścisłych rygorów w obszarze doboru materiałów. W zależności wymagań Klienta odpowiednio zarządzamy ewentualnymi materiałami alternatywnymi. W wybranych przypadkach realizujemy realizujemy procedury FPA dla zatwierdzenia wprowadzanych zmian.

 

Tylko posiadając pełną kontrolę nad dostawami elementów jesteśmy spokojni o efekt końcowy - jakość i terminowość.

 

W zależności od oczekiwań i możliwości Klienta wspólnie ustalamy optymalny sposób prognozowania potrzeb, realizacji zakupów materiałów. Naszym celem jest zapewnienie optymalnego balansu pomiędzy niskimi kosztami, atrakcyjnymi cenami jednostkowymi oraz krótkimi czasami dostaw.

 

Wdrożylismy również skuteczne i sprawne metody zarządzania zmianą inżynierską jako jedną z najbardziej skomplikowanych dziedzin produkcji urządzeń elektronicznych. Dzięki temu Klient może sprawnie wprowadzić niezbędne modyfikacje i udoskonalone wersje urządzeń niezwłocznie wprowadzać na rynek.

 

Pobierz dokumenty potrzebne do kompletnej wyceny usługi EMS i skontaktuj się z nami ems@jm.pl 

 • JM elektronik sp. z o.o.

  ul. Karolinki 58
  44-100 Gliwice

  tel. 32 339 69 01
  e-mail: ems@jm.pl • Zapisz się do newslettera

 • Zakład produkcyjny

  ul. ELZAB 1 (dawniej Kruczkowskiego 39)
  41-813 Zabrze
  Polska

Script logo