Dane kontaktowe

JM elektronik sp. z o.o.

Karolinki 58

44-100 Gliwice, Polska

tel. 32 339 69 00

fax. 32 339 69 09

.--------------------------------

Newsletter

Powierzchniowy montaż SMD

Montaż pakietów » Montaż SMD

W typowych konstrukcjach pierwszym etapem instalowania elektroniki jest montaż powierzchniowy SMT. W zależności od złożoności i skali produkcji jest on realizowany na jednej z kilku maszyn działających automatycznie. Całkowicie automatyczne linie montażowe pozwalają nam na zapewnienie najwyższej powtarzalności i bardzo dobrej wydajności. Posiadane urządzenia pozwalają na dwustronny montaż elementów.

Wykonujemy zarówno duże partie produkcyjne, jak i mniejsze ilości skomplikowanych wyrobów. Jesteśmy w stanie montować bardzo skomplikowane płyty zawierające nawet 300 RÓŻNYCH komponentów SMD. Montaż elementów SMD realizujemy zgodnie z ogólnie obowiązującymi wskazaniami, przykładając uwagę do detali na każdym etapie procedury.

W najprostszym ujęciu składa się z dwóch etapów. W pierwszej fazie na płytkę zostają naniesione w sposób automatyczny krople kleju, a w dalszej kolejności także elementy SMD. Spoiwo poddane jest następnie utwardzeniu. W drugiej fazie dochodzi do połączenia końcówek lutowniczych ze ścieżkami przewodzącymi. Zastosowana przy tym technika pozwala na uniknięcie wiercenia otworów oraz obróbki chemicznej.

Mamy wieloletnie praktyczne doświadczenia w montażu układów BGA, MLF, Fine Pitch, elementów biernych w rozmiarach 0402, a także modułów hybrydowych (modułów GSM, GPS, WiFi, Bluetooth i innych).

 

 

 

 

Pobierz dokumenty potrzebne do kompletnej wyceny usługi EMS i skontaktuj się z nami ems@jm.pl